Talisman Severu je celovíkendová teréní hra pro vlčáckou a skautskou věkovou kategorii pořádaná pravidelně každý rok Střediskem Radobýl Litoměřice.

Termín talismanu v roce 2020 je 9.- 11. měsíce října.

Úkolem hlídek není nic menšího, než porazit samotného Pána Temnot. Cesta k vítězství však není jednoduchá. Nejprve musí získat dostatek inteligence a síly, aby byly schopny překonat strážce brány a projít do země Isiro, kde Pán temnot sídlí. Pána temnot je však možné porazit jen silnou vůlí. K vašemu vítězství vám pomohou poustevnící a potulní bojovníci, u nichž se hlídky zdokonalí ve svých schopnostech.

Hra je určena pro pětičlenné skupinky vlčat, světlušek, skautů a skautek. Samotná hra probíhá celý sobotní den, ubytování na celý víkend zajištěno v prostorách skautské základny Mentaurov - http://mentaurov.radobyl.eu a kempu Knesplíkov. Cena na osobu je 100Kč. V případě zájmu vyplňte formulář dole na stránce a pošleme vám propozice a podrobnější pravidla.

A pokud jste už starší než uvedený věk, rádi bychom vás požádali o pomoc při organizaci, potřebujeme zejména poustevníky a bojovníky na stanoviště.

Máte ještě nějaký dotaz? Zeptejte se na PejsekS2@skaut.cz

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Fotky z minulých ročníků

Přihlášených účastníků

86/180